Maszynowe czyszczenie podłóg

Maszynowe czyszczenie podłóg

Utrzymanie porządku w obiektach użyteczności publicznej, magazynach, parkingach, szpitalach, bankach, restauracjach, halach sportowych i innych obiektach o dużej powierzchni stanowi nie lada wyzwanie. Duże powierzchnie o wysokim natężeniu ruchu są szczególnie narażone na powstawanie nieestetycznych zabrudzeń. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi maszynowe czyszczenie posadzek

  • Zamiatanie, odkurzanie podłóg twardych. od 0,40zł netto za 1 m2 / 0,50zł z VAT za 1 m2
  • Mycie maszynowe podłóg twardych. od 3,00zł netto za 1 m2 / 3,69zł z VAT za 1 m2
  • Maszynowe doczyszczanie podłóg twardych. od 5,00zł netto za 1 m2 / 6,15zł z VAT za 1 m2

Mycie maszynowe posadzek łączy w sobie kilka metod: mycie, szorowanie oraz szybkie suszenie. Daje to zadowalający efekt. Taka kombinacja jest niespotykana w przypadku innych metod mycia. Zasada działania takiej maszyny myjącej bądź szorowarki polega na podaniu roztworu wody z płynem na szczotkę lub pod urządzenia. Roztwór ten następnie rozprowadzamy po powierzchni. Szczotki urządzenia dodatkowo szorują mytą powierzchnię. Następnie przy pomocy odkurzacza brud  usuwamy z zanieczyszczonej podłogi.

Gwarantujemy

Stosowanie maszyny myjącej, pozwala znacznie skrócić czas sprzątania i daje lepsze efekty. Nie wszędzie jednak można stosować tę metodę. Taka maszyna będzie nieporęczna w małych pomieszczeniach, nie sprawdzi się też w myciu schodów i nie dostanie się w mniejsze zakamarki. O urządzenie należy odpowiednio dbać, w razie potrzeby konieczny będzie serwis. Nie jest to zwykły mop, który niewiele kosztuje i kiedy się uszkodzi możemy z łatwością kupić nowy.

Zamów sprzątanie