508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Maszynowe czyszczenie podłóg

Utrzymywanie czystości w obiektach o dużej powierzchni stanowi nie lada wyzwanie. Miejsca o dużym natężeniu ruchu takie jak szpitale, centra handlowe, magazyny,  parkingi czy nawet prywatne przedsiębiorstwa są narażone na powstawanie nieestetycznych zabrudzeń na posadzce. W celu zachowania czystości warto regularnie przeprowadzać maszynowe czyszczenie podłóg. 

  • Zamiatanie, odkurzanie podłóg twardych. od 0,40zł netto za 1 m2 / 0,50zł z VAT za 1 m2
  • Mycie maszynowe podłóg twardych. od 3,00zł netto za 1 m2 / 3,69zł z VAT za 1 m2
  • Maszynowe doczyszczanie podłóg twardych. od 5,00zł netto za 1 m2 / 6,15zł z VAT za 1 m2
Mycie maszynowe posadzek łączy w sobie kilka metod: mycie, szorowanie oraz szybkie suszenie. Daje to zadowalający efekt. Taka kombinacja jest niespotykana w przypadku innych metod mycia. Zasada działania takiej maszyny myjącej bądź szorowarki polega na podaniu roztworu wody z płynem na szczotkę lub pod urządzenia. Roztwór ten następnie rozprowadzamy po powierzchni. Szczotki urządzenia dodatkowo szorują mytą powierzchnię. Następnie przy pomocy odkurzacza brud  usuwamy z zanieczyszczonej podłogi.
czyszczenie maszynowe

W obiektach wielkopowierzchniowych, gdzie ręczne utrzymywanie porządku nie jest możliwe lub wysoce pracochłonne, najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług maszynowego mycia podłóg. Wykorzystanie maszyny zapewnia najlepsze efekty, dzięki połączeniu kilku metod: mycia, szorowania i suszenia czyszczona powierzchnia odzyskuje nieskazitelny wygląd. 

Maszynowe mycie podłóg – perfekcyjna czystość

Maszynowe mycie podłóg jest jedną z najlepszych metod utrzymywania porządku w bankach, szpitalach, centrach handlowych, przychodniach czy nawet restauracjach. Decydując się na taką usługę, można mieć pewność, że posadzka w obiekcie zostanie skrupulatnie oczyszczona z powierzchownych zabrudzeń i zabezpieczona. W trakcie maszynowego mycia podłóg, obiekt może być użytkowany bez obawy o bezpieczeństwo. Maszyny wyposażone w funkcję szybkiego suszenia, więc nie pozostawiają wody na powierzchni posadzki.

Działanie maszyny do mycia podłóg

Czyszczenie podłóg metodą maszynową jest przede wszystkim efektywne. Połączenie mycia, szorowania i szybkiego suszenia daje najlepsze efekty. Jak to działa? Pierwszym etapem jest podanie roztworu myjącego (dopasowanego do rodzaju podłoża) na szczotki urządzenia, które następnie rozprowadzają go po powierzchni posadzki. Szorowanie usuwa zabrudzenia z podłogi. Kolejnym etapem cyklu mycia jest odkurzenie brudu, który gromadzi się w pojemniku. Zwieńczeniem usługi jest szybkie osuszenie powierzchni. Dzięki złożoności metody mycia podłoga pozostaje czysta i bez smug. 

Podsumowując, maszynowe czyszczenie podłogi bez wątpienia pozwala zaoszczędzić czas i zasoby pracownicze w przeciwieństwie do tradycyjnych metod mycia. Pozwala osiągnąć rezultat, który zadowoli każdego klienta niezależnie od czyszczonej powierzchni.

Gwarantujemy