508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Sprzątanie mieszkań
Warszawa i okolice

Serwis sprzątania mieszkań biur, po remontach, mycia okien i regularnego sprzątania

Bardzo chcę zamówić!
Co robić?

kalendarz

Wybierz datę czyszczenia

Zamawiasz sprzątanie na dowolny, dogodny dla Ciebie termin.
sprzątanie

Poznajcie oczyszczacz Arians

Przeszkolona i nadzorowana osoba sprzątająca Arians przychodzi do Ciebie
medal

Cieszyć się czystością

Nasza jakość czyszczenia jest zawsze na najwyższym poziomie, ale jeśli nie jesteś zadowolony, zrobimy to ponownie za darmo.

Ile kosztuje sprzątanie?

Częstsze sprzątanie- większa zniżka

Najlepsze w tym miesiącu

Oliia

302 Sprzątania

4.5/5

Liza

292 Sprzątania

4.8/5

Swietlana

471 Sprzątanie

5/5

Najczęściej zadawane pytania

Tak, oczywiście. Sprzątanie to odbywa się w ramach godzinnej usługi sprzątania. Faktem jest, że sprzątanie po remoncie bardzo różni się od standardowego sprzątania. Nawet jeśli usunęliście już Państwo duże zanieczyszczenia, nadal pozostaje wiele kurzu, plam z farby, szpachli, lakieru itp. Do ich czyszczenia potrzebne są specjalistyczne narzędzia i środki chemiczne. Ponadto, te czyszczenia są obsługiwane przez konkretną grupę czyścicieli, którzy są specjalnie przeszkoleni. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48508207476 w celu oszacowania przybliżonego kosztu.

Wielu klientów zostaje w domu za pierwszym razem, gdy zamawiają usługę sprzątania w Arians. Ale następnym razem wolą wyjechać w interesach, zostawiając klucze u sprzątaczki lub zamawiając dostawę kluczy do pracy lub innego dogodnego miejsca.

Tak, zajmujemy się sprzątaniem biur, restauracji i sklepów. Regularnie: sprzątaczka przychodzi rano lub wieczorem, aby posprzątać. Zanim przyjadą pracownicy, sprzątaczka umyje już podłogi i łazienkę, wytrze kurz, wyrzuci śmieci i pozmywa naczynia. Można również umówić się na mycie samych okien lub sprzątanie pomieszczenia po remoncie.

Nasi specjaliści mają przy sobie wszystkie niezbędne narzędzia do pełnowartościowego sprzątania mieszkania i mycia okien. Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości, a każdy wykonawca posiada odkurzacz. Tobie pozostaje tylko otworzyć nam drzwi.

Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości. Są one hipoalergiczne oraz bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Każdy z wykonawców ma od 3 do 6 rodzajów środków niezbędnych do wykonania sprzątania.

Przy zamawianiu sprzątania przez stronę internetową lub call center możesz poprosić o konkretnego Cleanera. W takim wypadku możliwe jest niewielkie przesunięcie sprzątania o 1-2 dni. To są rzadkie sytuacje i staramy się spełniać Twoje prośby. Sprawdź na stronie spis Cleanerów wraz z ich ocenami oraz dostępnością