Sprzątanie mieszkań
Warszawa

Serwis sprzątania mieszkań biur, po remontach, mycia okien i regularnego sprzątania

Bardzo chcę zamówić!
Co robić?

images-removebg-preview
Wybierz datę czyszczenia
Zamawiasz sprzątanie na dowolny, dogodny dla Ciebie termin.
person-female-removebg-preview
Poznajcie oczyszczacz Arians
Przeszkolona i nadzorowana osoba sprzątająca Arians przychodzi do Ciebie
ar-removebg-preview
Cieszyć się czystością
Nasza jakość czyszczenia jest zawsze na najwyższym poziomie, ale jeśli nie jesteś zadowolony, zrobimy to ponownie za darmo.

Ile kosztuje sprzątanie?

Częstsze sprzątanie- większa zniżka

Oszczędzasz 5%

Oszczędzasz 10%

Oszczędzasz 15%

Najlepsze w tym miesiącu

Oliia

302 Sprzątania

4.5/5

Liza

292 Sprzątania

4.8/5

Swietlana

471 Sprzątanie

5/5

Najczęściej zadawane pytania

Tak, oczywiście. Sprzątanie to odbywa się w ramach godzinnej usługi sprzątania. Faktem jest, że sprzątanie po remoncie bardzo różni się od standardowego sprzątania. Nawet jeśli usunęliście już Państwo duże zanieczyszczenia, nadal pozostaje wiele kurzu, plam z farby, szpachli, lakieru itp. Do ich czyszczenia potrzebne są specjalistyczne narzędzia i środki chemiczne. Ponadto, te czyszczenia są obsługiwane przez konkretną grupę czyścicieli, którzy są specjalnie przeszkoleni. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48508207476 w celu oszacowania przybliżonego kosztu.

Wielu klientów zostaje w domu za pierwszym razem, gdy zamawiają usługę sprzątania w Arians. Ale następnym razem wolą wyjechać w interesach, zostawiając klucze u sprzątaczki lub zamawiając dostawę kluczy do pracy lub innego dogodnego miejsca.

Tak, zajmujemy się sprzątaniem biur, restauracji i sklepów. Regularnie: sprzątaczka przychodzi rano lub wieczorem, aby posprzątać. Zanim przyjadą pracownicy, sprzątaczka umyje już podłogi i łazienkę, wytrze kurz, wyrzuci śmieci i pozmywa naczynia. Można również umówić się na mycie samych okien lub sprzątanie pomieszczenia po remoncie.

Nasi specjaliści mają przy sobie wszystkie niezbędne narzędzia do pełnowartościowego sprzątania mieszkania i mycia okien. Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości, a każdy wykonawca posiada odkurzacz. Tobie pozostaje tylko otworzyć nam drzwi.

Wykorzystujemy profesjonalne środki czystości. Są one hipoalergiczne oraz bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Każdy z wykonawców ma od 3 do 6 rodzajów środków niezbędnych do wykonania sprzątania.

Przy zamawianiu sprzątania przez stronę internetową lub call center możesz poprosić o konkretnego Cleanera. W takim wypadku możliwe jest niewielkie przesunięcie sprzątania o 1-2 dni. To są rzadkie sytuacje i staramy się spełniać Twoje prośby. Sprawdź na stronie spis Cleanerów wraz z ich ocenami oraz dostępnością

Zamów sprzątanie