508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC
Oleksij Wlasciciel

Cześć, jestem Oleksij
Wlasciciel

Jestem właścicielem firmy Arians. Staram się, aby praca była jak najbardziej wygodna dla klientów i pracowników.

Nataliia Kierownik firmy

Cześć, jestem Nataliia
Kierownik firmy

Jestem Kierownikom firmy Arians. planuję i organizuję pracę, zarządzam również tematyką z zakresu przepisów bhp i realizacji powierzonych zadań oraz pełnię nadzór nad zgodnością wykonywania usługi z umową i z obowiązującym prawem. Cały proces sprzątania jest pod moją kontrolą.

Firma sprzątająca ARIANS

ARIANS to firma, która powstała by rozwiązać każdy problem jaki zastanie Cię w domu bądź biurze. Oferujemy solidne usługi porządkowe, sprawnie i szybko. Posiadamy własne materiały, sprzęt oraz transport.

Znaleźli Państwo podobną usługę świadczoną w niższej cenie? To możliwe! Rynek zalany jest ofertami usług świadczonych przez rozmaite osoby i firmy które zajmują się dosłownie “wszystkim”. My wykonujemy tylko to, na czym się doskonale znamy.
Regularnie sprzątamy mieszkania, myjemy okna i pierzemy dywany u naszych stałych klientów. Realizujemy też okazjonalne zlecenia na sprzątanie przed świętami czy po remontach, w domach i w biurach lub innych firmach. Klienci wracają do nas, bo są pewni jakości naszych usług!
Naszym celem jest skuteczna troska o zapewnienie Tobie, Twojej rodzinie i Twoim pracownikom jak najlepszych warunków do życia oraz wykonywania obowiązków prywatnych i zawodowych. Jesteśmy po to, żeby świadczyć usługi sprzątające na najwyższym poziomie.

Nasz kodeks jakości składa się z 6 przepisów

thumb

Zadowolony klient

To dla nas najwyższy priorytet, dlatego pracujemy tylko z najlepszymi: sprzętem, narzędziami, specjalistami, klientami 🙂

zegar

Zawsze na czas

Aby nie narażać się na pokrzyżowanie planów, przy ocenie obiektu nie przesadzamy z szybkością pracy i wymieniamy tylko realne terminy

medal

Uczciwa decyzja

Jeśli podczas sprzątania nasi pracownicy przypadkowo dotkną lub zepsują coś, w pełni zrekompensujemy wszelkie szkody materialne.

sprzątaczka

Brak przestojów

Mamy wystarczająco dużo specjalistów, aby uniknąć opóźnień. Jeśli któryś ze specjalistów nie przyjdzie do pracy, zostanie zastąpiony

sprzątaczka

Niezawodni ludzie

Możesz bezpiecznie liczyć na każdego pracownika w naszym zespole, ponieważ zgromadziliśmy najbardziej inteligentnych i odpowiedzialnych specjalistów z doświadczeniem

24h

Zawsze w kontakcie

Pracujemy przez całą dobę, więc dzwoń o każdej porze, a nasi menedżerowie Ci odpowiedzą

Sprzątanie to nasze życie

Sprzątanie w rękach profesjonalistów
Wiemy, że zależy Ci na porządku w magazynach, biurowcach, czy też w zakładach produkcyjnych, dlatego temu celowi podporządkowujemy wszystkie nasze działania.
Pozostajemy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy chcesz zlecić usługi sprzątające doświadczonej firmie z setkami udanych realizacji na koncie. Możesz liczyć na nasze wsparcie niezależnie od wielkości, przeznaczenia i stopnia zabrudzenia nieruchomości. Z oferowanych usług sprzątających korzystają przedsiębiorstwa, instytucje i organizacje.