508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Pranie wykładzin dywanowych w mieszkaniach i biurach

Pranie wykładzin

Pranie wykładzin podłogowych wykonujemy na terenie miasta Warszawa i okolic. Usługi wykonujemy w biurach, lokalach użytkowych ale także w domach i mieszkaniach prywatnych. Czyścimy wykładziny wykonane ze wszystkich materiałów naturalnych oraz sztucznych, które mogą być czyszczone «na mokro».

Usługi wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu piorącego. Do czyszczenia wykładzin biurowych o powierzchni większej niż 50 m2 nie używamy małych przenośnych ekstraktorów a silne i wydajne urządzenia. Używamy wielu środków czyszczących w zależności od rodzaju i intensywności zabrudzeń oraz rodzaju wykładzin.

Jeśli masz pytania, chcesz zarezerwować dogodny dla siebie termin, to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail

pranie wykładzin

Pranie wykładzin dywanowych w mieszkaniach i biurach

W celu zachowania dobrego wyglądu wykładziny należy regularnie czyścić jej powierzchnię. To zadanie wymaga jednak odpowiednich umiejętności oraz profesjonalnych środków. W tym przypadku niezbędna więc może okazać się pomoc doświadczonych specjalistów. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług firmy Arians, która w ramach swojej oferty wykonuje pranie wykładzin podłogowych.

Pranie wykładzin dywanowych – Warszawa

Podłoga stanowi ważną powierzchnię w każdym lokum. To od jej czystości zależy zdrowie i samopoczucie osób przebywających w danym pomieszczeniu, jednocześnie podczas codziennej eksploatacji nietrudno o jej zabrudzenie. Z tego powodu warto zdecydować się na profesjonalne pranie wykładzin. Usługę realizujemy, zarówno dla właścicieli biur, lokali użytkowych, jak i mieszkań prywatnych. Dzięki odpowiednim narzędziom jesteśmy w stanie wyczyścić każdy rodzaj wykładziny wykonany z materiałów naturalnych oraz elementy wyprodukowane ze sztucznych tworzyw, które nadają się do mycia na mokro. Jeśli zatem interesuje Państwa pranie wykładzin dywanowych na terenie Warszawy i jej okolic, zapraszamy do kontaktu. Z naszą pomocą bez wysiłku mogą Państwo zapewnić sobie czystą i zadbaną podłogę w każdym pomieszczeniu. 

Odpowiedni sprzęt piorący

Profesjonalne sprzątanie wymaga odpowiednich narzędzi. Dlatego, świadcząc swoje usługi, używamy tylko urządzeń przystosowanych do konkretnych zadań. Pranie wykładzin przeprowadzamy za pomocą właściwych ekstraktorów, których moc dopasowujemy do wielkości danego pomieszczenia. W ten sposób zapewniamy Państwu czyszczenie podłóg na najwyższym poziomie. Co więcej, do sprzątania stosujemy również dobrej jakości środki chemiczne. Ich ilość oraz rodzaj dobieramy zgodnie z wymaganiami naszych klientów, a także ze względu na intensywność zabrudzeń znajdujących się na wykładzinie.

Gwarantujemy