Pranie wykładzin

Pranie wykładzin

Pranie wykładzin podłogowych wykonujemy na terenie miasta Warszawa i okolic. Usługi wykonujemy w biurach, lokalach użytkowych ale także w domach i mieszkaniach prywatnych. Czyścimy wykładziny wykonane ze wszystkich materiałów naturalnych oraz sztucznych, które mogą być czyszczone «na mokro».

Usługi wykonujemy za pomocą profesjonalnego sprzętu piorącego. Do czyszczenia wykładzin biurowych o powierzchni większej niż 50 m2 nie używamy małych przenośnych ekstraktorów a silne i wydajne urządzenia. Używamy wielu środków czyszczących w zależności od rodzaju i intensywności zabrudzeń oraz rodzaju wykładzin.

Jeśli masz pytania, chcesz zarezerwować dogodny dla siebie termin, to zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail

Gwarantujemy

Pranie wykładzin w biurach jest to usługa, którą wykonujemy najczęściej. Skupiamy sie na podnoszeniu naszej wiedzy na temat prania wykładzin i jakości usług. Doświadczenie, które zdobylismy przez lata bycia w zawodzie pozwalają nam stwierdzić, że usługi prania wykładzin są na najwyższym poziomie. Inwestycje w silny i wydajny sprzęt owocują zyskiwaniem stałych klientów. Czyścimy wykładziny w małych biurach i w dużych, które mają kilkaset metrów kwadratowych i więcej.

Pranie wykładzin w mieszkaniach i domach jednorodzinnych traktujemy równie poważnie jak wykonanie usług na dużo wiekszych powierzchniach. Wraz z rosnącą popularnością wykładzin w naszych domach coraz częściej czyścimy je u osób prywatnych. Trzeba pamiętać, że regularnie wykonywane pranie wykładziny umożliwia długie uzytkowanie i usunięcie wszystkich plam i zabrudzeń. Czyścimy wykładziny naturalne jak i syntetyczne; z runem którkim i długim.

Zamów sprzątanie