Sprzątanie biura

Nasza firma od lat świadczy tego rodzaju serwis. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta może pozwolić Państwu na obniżenie kosztów utrzymania obiektów przy równoczesnym zachowaniu poziomu utrzymania czystości i higieny.

Przykładowa standardowa usługa sprzątania biur obejmuje:

 • sprzątanie powierzchni biurek,
 • codzienne sprzątanie-odkurzanie wykładzin,
 • opróżnianie koszy,
 • wycieranie półek, szaf.
 • odkurzanie wykładziny lub mycie podłogi,
 • okresowe wycieranie kurzu z miejsc usytuowanych najwyżej (górne powierzchnie wysokich szaf, ościeżnice drzwi i okien, górne powierzchnie drzwi).
 • sprzątanie pomieszczeń socjalnych i WC,
 • wycieranie grzejników oświetlenia, itp,
 • mycie podłóg,
 • okresowe mycie pionowych i poziomych powierzchni mebli i drzwi,
 • okresowe wycieranie koszy oraz stelaży foteli i biurek,

Sprzątanie biur to kompleksowa oferta. Zakres naszych prac obejmuje przede wszystkim odkurzanie i mycie podłóg oraz czyszczenie mebli. Na specjalne życzenie klienta możemy przejąć inne usługi, w tym np. pranie dywanów. Skutecznie usuwamy wszelkie zabrudzenia i zanieczyszczenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania oraz nieprzewidzianych sytuacji. Docieramy nawet do najtrudniej dostępnych miejsc, a sprzątanie biur od początku do końca wykonujemy z najwyższą precyzją i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Sprzątanie biur – dlaczego warto wybrać Arians

Jesteśmy firmą sprzątającą Arians, która z powodzeniem działa w branży od kilku lat. Posiadamy nieocenione doświadczenie, odpowiednią wiedzę i umiejętności, a co za tym idzie, zapewniamy najwyższy poziom prac porządkowych. Nasz zespół składa się z wyszkolonych profesjonalistów, którzy do wszystkich zadań podchodzą z należytą starannością, zaangażowaniem i dyskrecją. Jeśli chodzi o sprzątanie biur, jesteśmy szczególnie elastyczni. Każde sprzątanie biura to odrębny plan działania opracowany na podstawie analizy specyfiki obiektu oraz osobistych wymagań klientów. W pełni dostosowujemy się do wszystkich oczekiwań i potrzeb tak, aby nie przeszkadzać w pracy ani nie zakłócać pracy personelu biura. Podczas sprzątania biur stosujemy tylko sprawdzone metody i techniki, które zapewniają najwyższą jakość rezultatów.

Sprzątanie biur w Warszawie i okolicach

Szukacie Państwo sprawdzonej i rzetelnej firmy sprzątającej? Arians jest idealną odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zapraszamy do współpracy firmy i właścicieli budynków biurowych z Warszawy i okolicznych miast. Proponujemy Państwu szczegółowe zapoznanie się z przedstawioną ofertą oraz skorzystanie z możliwości dokonania indywidualnej wyceny sprzątania biura poprzez dostępny formularz. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym zespołem.

Biuro Więcej 300 m². Wycena indywidualna

Gwarantujemy

Zamów sprzątanie