SPRZĄTANIE MIESZKAŃ

Фото-69 (1)

Przykładowa standardowa usługa sprzątania obejmuje:

Naszą ofertę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta. Oferujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań, apartamentów oraz domów.

Na Państwa zlecenie umyjemy okna wraz z ramami i framugą, wyczyścimy podłogę, glazurę, terakotę, odświeżymy meble na zewnątrz i wewnątrz, odświeżymy poprzez pranie i czyszczenie tapicerkę meblową (skórzaną i tekstylną), wypierzemy dywany i wykładziny. Obszarem naszych prac obejmiemy tylko te pomieszczenia, które zostaną przez Państwa wskazane. W każdym z pomieszczeń szczegółowo omówimy zakres prac porządkowych. Do wykonania naszych prac zapewniamy właściwy sprzęt oraz odpowiednie środki co do rodzaju czyszczonej powierzchni (do mebli drewnianych – środek do czyszczenia drewna, do podłóg lakierowanych – środek do mycia powierzchni lakierowanych …) itp.

Regularne sprzątanie wymaga czasu i wysiłku. Utrzymanie pod tym względem systematyczności z równoczesnym zachowaniem jakiejś wolnej chwili na relaks może być ciężkim wyzwaniem, zwłaszcza dla osób aktywnych zawodowo i osób wychowujących małe dzieci. Właśnie dlatego usługi Arians oferujące sprzątanie domów są tak dobrym rozwiązaniem. Ich oferta zawiera kompleksowe porządki dopasowane do potrzeb sypialni, salonu, łazienki, kuchni oraz korytarzy. Istnieje możliwość rozszerzenia klasycznej oferty na sprzątanie generalne, a więc dodanie do niej mycia szafek w środku, okien i balkonów. Możliwe jest także sprzątanie mieszkań po remoncie, czyli odpylanie i doczyszczanie zabrudzeń z farb oraz zapraw cementowych. Taki szeroki wybór sprawia, że każdy Klient może znaleźć coś idealnie dopasowanego do swoich potrzeb.

Arians

BASIK

47,5

zł/za godz.

Zakres sprzątania:

* możliwość dobrania opcji i usług dodatkowych

Oszczędzasz 5%

Arians 

STANDARD

45

zl/za godz.

Zakres sprzątania:

* możliwość dobrania opcji i usług dodatkowych

Oszczędzasz 10%

Arians 

PREMIUM

42,5

zl/za godz.

Zakres sprzątania:

* możliwość dobrania opcji i usług dodatkowych

Oszczędzasz 15%

Kalkulator sprzątania z dodatkowymi usługami

Gwarantujemy

Zamów sprzątanie