508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Sprzątanie placówek medycznych

Sprzątanie placówek medycznych wymaga specjalistycznego sprzętu, doskonałej jakości detergentów, dyskretnej i solidnej ekipy sprzątającej. Jesteśmy gotowi do wykonywania prac specjalistycznych w większej częstotliwości, wedle wskazań klienta.

Sprzątanie poradni i innych oddziałów placówek medycznych stanowi jeden z elementów oferty profesjonalnej firmy sprzątającej

Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych, zarówno obejmujące samą poradnię, jak i oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne.

  • Sprzątanie przebiega zawsze wedle procedur dopasowanych do każdego z pomieszczeń

  • Personel wykonuje czynności zgodnie z harmonogramem

  • Osoby sprzątające rozliczane są zadaniowo

Skontaktuj się z przedstawicielem Arians, aby poznać naszą ofertę specjalnie dostosowaną do potrzeb Twojej placówki medycznej. Wycena naszych usług jest zupełnie bezpłatna – w trosce o jak najdokładniejsze poznanie potrzeb klientów, wycen dokonujemy dopiero po rozpoznaniu potrzeb i oczekiwań klienta.

SPRZĄTANIE PLACÓWEK MEDYCZNYCH - PORADNI I PRZYCHODNI MEDYCZNYCH - ZAKRES USŁUG

Szukasz partnera w walce o czystość i higienę miejsca, w którym przyjmowani są pacjenci? Możemy pomóc! Świadczymy kompleksowe usługi porządkowe w placówkach medycznych, zarówno obejmujące samą poradnię, jak i oddziały administracyjno-biurowe, klatki schodowe i inne ciągi komunikacyjne.
Zakres usług sprzątania placówek medycznych jest szeroki i musi obejmować kilka niezbędnych elementów takich jak mycie wszystkich powierzchni: posadzek, blatów i sprzętów. W tym celu wykorzystujemy wysokiej klasy myjki ciśnieniowe i parowe, które pozwalają na dezynfekcję czyszczonych powierzchni. Efektywne sprzątanie placówek medycznych — poradni i przychodni medycznych — nie może być wykonywane zwykłymi środkami czystości. Jesteśmy w stanie dopasować zakres usług do indywidualnych preferencji i charakteru obiektu. W ramach naszych usług możesz zamówić konserwację podłóg dopasowaną do rodzaju posadzki, mycie okien i żaluzji, a także pranie na miejscu tapicerki meblowej i wykładzin.

PLACÓWKI MEDYCZNE SPRZĄTANE PRZEZ FACHOWCÓW

Placówki służby zdrowia — zarówno przychodnie, jak i poradnie, a także oddziały szpitalne — powinny dbać o możliwie najwyższe standardy czystości. Współpraca z zewnętrznymi podmiotami świadczącymi profesjonalne usług pozwala znacznie obniżyć koszty. Jako firma sprzątająca gwarantujemy ciągłości usługi. Możemy pochwalić się siecią wykwalifikowanych pracowników, dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zorganizować zastępstwo. Outsourcingowanie sprzątania poradni rozwiązuje problem urlopów i zwolnień lekarskich pracowników etatowo zajmujących się sprzątaniem. Współpraca z nami to gwarancja, że placówka będzie posprzątana zgodnie z harmonogramem, solidnie i na czas. Zyskaj czas przeznaczony na zarządzanie personelem sprzątającym. Skup się na bieżącej obsłudze pacjentów i księgowości, a kwestie sprzątania zostaw nam.

OFERUJEMY SERWIS DZIENNY, WIECZORNY, SPRZĄTANIE WEEKENDOWE, A TAKŻE WSPARCIE 24/H

Dodatkowo nie musisz ponosić kosztów związanych z zakupem środków czyszczących. Możemy zdjąć z Ciebie także obowiązek zamawiania środków higienicznych czy organizowania napraw ewentualnych usterek. Rozumiemy, że jakość świadczonych przez firmę sprzątającą usług jest przedmiotem troski każdej osoby zarządzającej placówką medyczną. Nie jest to wyłącznie warstwa estetyczna, a kwestia bezpieczeństwa pacjentów i personelu medycznego. Gwarantujemy, że nasz personel sprzątający jest doskonale przeszkolony. Nasze doświadczenie budowaliśmy stopniowo, rozszerzając ofertę usług. Dziś możemy pochwalić się ponad setką zadowolonych klientów.
  • Prace specjalistyczne w większej częstotliwości 
  • Plan higieny 
  • Serwis dzienny 
  • Usługi dodatkowe 
  • Troska o estetykę obiektu 
Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i sprawdź jakie rozwiązania przygotowaliśmy w kategorii sprzątania placówek medycznych — poradni i przychodni medycznych.
Zlecenie pracy specjalistom daje też pewność, że powierzone zadania zostaną wykonane solidnie i bez zarzutu. Wyszkolony personel i wysokiej jakości sprzęt oraz markowe preparaty pozwalają zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Niewątpliwą korzyścią jest również tempo pracy. Sprawdzona ekipa wykona swoje obowiązki błyskawicznie i dokładnie. Takiemu zespołowi można również powierzyć pojedyncze zadania, takie jak mycie okien, pranie dywanów, polerowanie podłóg co jakiś czas itp