508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Sprzątanie po remoncie – zleć je!

sprzątanie po remoncie

Remont domu lub mieszkania to ogromne przedsięwzięcie – zarówno finansowe, jak i logistyczne. Cały proces trwa nawet kilka miesięcy, a po jego zakończeniu zachodzi jeszcze konieczność doprowadzenia wszystkich pomieszczeń do perfekcyjnego porządku. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy sprzątającej. 

Zaskakująco szeroki zakres czynności 

Sprzątanie po remoncie z jednej strony wymaga dysponowania stosownymi narzędziami oraz preparatami, z drugiej zaś pochłania mnóstwo cennego czasu i sił. Warto je zatem powierzyć doświadczonym fachowcom. W pierwszej kolejności usuną oni odpady i śmieci pozostałe po wykonanych pracach (opakowania tekturowe, folie malarskie, styropian, gruz itp.), a następnie odkurzą pył osiadły na powierzchniach płaskich, półkach czy parapetach. Poza tym skutecznie pozbędą się wyjątkowo uporczywych zanieczyszczeń po tynkach, klejach i farbach (z użyciem dedykowanych środków chemicznych), umyją okna od wewnątrz i na zewnątrz, gruntownie wypolerują posadzki, wypiorą dywany i wykładziny, wyczyszczą oprawy oświetleniowe, a w razie potrzeby zdezynfekują konkretne przestrzenie. Zrealizowane w taki sposób sprzątanie pobudowlane bądź poremontowe z pewnością zaspokoi nasze oczekiwania.

Kilka istotnych korzyści 

Każda firma sprzątająca jest w stanie bez problemu uporządkować mieszkanie w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego. To spore udogodnienie dla właścicieli obiektu, gdyż mogą praktycznie od razu przystąpić do jego ponownego urządzania. Nie muszą też odrywać się od pracy zawodowej. Na uwagę zasługuje ponadto oszczędność pieniędzy wynikająca z zastosowania odpowiednich sprzętów i detergentów, które dokładnie usuwają zanieczyszczenia.

Na koniec należy podkreślić, że sprzątanie pobudowlane nie jest wcale usługą kosztowną, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Stawki rozpoczynają się bowiem od 40 złotych netto za godzinę. Na ostateczny koszt wpływa m.in. powierzchnia lokum, skala zabrudzeń, rodzaj wykorzystywanej chemii i liczba zaangażowanych pracowników.

Facebook
Telegram
Email