Sprzątanie po robotach budowlanych

Sprzątanie po robotach budowlanych

Niekiedy firmy budowlane nie są w stanie zapewnić bardzo ważnej usługi, jaką jest sprzątanie po budowie, a właściciel pozostaje sam z ogromną ilością gruzu, piachu i innych odpadków. Dlatego w takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z usług wykwalifikowanej i doświadczonej firmy, która oferuje sprzątanie po budowlane. Jako specjaliści w tej dziedzinie świadczymy klientom usługi już od wielu lat.

Nasze ceny są stałe: 4.50 zł za m2,
35.00 zł za mycie okna.

Obsługa w zakresie kompleksowego sprzątania po budowie / remoncie obejmuje:

  • mycie i doczyszczenie powierzchni schodów 
  • mycie i doczyszczanie powierzchni typu gres w holach windowych i korytarzach
  • mycie okien od wewnątrz, szklanych witryn, drzwi wraz z futrynami, klamkami i okuciami (z wcześniejszym zdjęciem folii zabezpieczających)
  • mycie balustrad
  • mycie kaloryferów wraz ze zdjęciem folii ochronnej
  • mycie parapetów wewnętrznych wraz ze zdjęciem folii ochronnej
  • mycie portali windowych ze stali nierdzewnej (z wcześniejszym zdjęciem folii zabezpieczającej)
  • mycie zewnętrznej strony opraw oświetleniowych

Jesteśmy w stanie pomóc Państwu i doprowadzić tereny przy domu czy innym budynku do porządku. Usuniemy wszystkie odpadki, umyjemy podłogi i okna, a także przeprowadzimy wszystkie inne niezbędne prace, dzięki którym będziecie mogli znowu cieszyć się porządkiem.
Zapraszamy do kontaktu klientów ze wszystkich regionów Polski – działamy w całym kraju i jesteśmy liderem w wymagającej dziedzinie, jaką jest doczyszczanie po budowie. Swoje zadania wykonujemy zawsze w pełni profesjonalnie, szybko i kompleksowo – dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wielu klientów.

Sprzątanie po remoncie to niełatwe zadanie, które wymaga większej liczby osób i specjalistycznych preparatów oraz wyposażenia. Dlatego też, jako specjaliści w tej dziedzinie oferujemy Państwu sprzątanie domu, mieszkania po remoncie – usuniemy wszystkie odpadki, umyjemy każdą powierzchnię, pozbędziemy się kurzu oraz zabrudzeń i uporządkujemy wszystko tak, aby sprzątanie poremontowe dało satysfakcjonujące Państwa efekty. Zapewniamy sprzątanie po remontach dla klientów z całego kraju – nasze doświadczenie oraz wykwalifikowany zespół specjalistów, jest w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających z Państwa i poradzić sobie z największym nieporządkiem. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia terminu sprzątania!

Zamów sprzątanie