508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Sprzątanie żłobków i przedszkoli w Warszawie i Łodzi

Posyłając dziecko do przedszkola, wierzymy, że nasza pociecha będzie tam bezpieczna. Nasz maluch spędza w przedszkolu nieraz większą część dnia i chcielibyśmy, aby czuł się tam jak w domu, by panie przedszkolanki otoczyły go troskliwą opieką, zadbały o bezpieczeństwo i rozwój naszego dziecka.

Bardzo ważne są również warunki higieniczne jakie spełnia przedszkole. 

Wspólne zabawy w grupie i pożyczanie sobie zabawek, powodują szybkie przenoszenie się zarazków pomiędzy dziećmi. Szczególnie widoczne jest to w okresie jesiennym i zimowym, kiedy do przedszkola nierzadko przyprowadzane są chore dzieci. Aby uniknąć szybkiego rozprzestrzeniania się chorób w placówkach oświaty, bardzo ważne jest edukowanie i uświadamianie dzieci w jaki sposób powinny się zachowywać i dbać o higienę. Kluczowym aspektem jest również utrzymywanie czystości na terenie przedszkola bądź żłobka.

przedszkole

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania żłobków i przedszkoli w Warszawie. Rodzice często wymagają najwyższych standardów od placówek edukacyjnych i wszelkie zaniedbania na tym polu mogą negatywnie wpłynąć na ocenę tych miejsc. Z tego powodu warto powierzyć opiekę nad swoją placówką profesjonalistom, którzy wiedzą, na co należy zwrócić uwagę, by zapewnić dzieciom idealne warunki.

Zakres usług – sprzątanie placówek edukacyjnych dla dzieci

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu opracowaliśmy specjalne standardy sprzątania żłobków i przedszkoli. Na zakres świadczonych przez nas usług składa się cała gama czynności sprzątających, których ostatecznym rezultatem jest całkowita czystość i bezpieczeństwo dzieci.

Zajmujemy się sprzątaniem łazienek, używając specjalistycznych preparatów o działaniu czyszczącym i dezynfekującym. Myjemy urządzenia kuchenne oraz wnętrza chłodnicze, jeśli takie znajdują się na terenie żłobka bądź przedszkola. Czyścimy również okna, wszelkiego rodzaju przeszklenia oraz szyby. Każdorazowo myjemy krzesła, stoliki, półki i inne meble znajdujące się w placówce. Podłogi zostają wyczyszczone, nawet z trudnych plam, a także zabezpieczone. Okresowo wykonujemy również pranie wykładzin dywanowych, które zazwyczaj znajdują się w tego rodzaju placówkach.

Czysto, komfortowo i bezpiecznie

Do przeprowadzenia wszystkich tych procesów używamy chemii dostosowanej do eliminacji zarazków, bakterii, roztoczy, grzybów i zarodników w bezpieczny dla użytkujących daną przestrzeń osób. Wszystkie detergenty posiadają stosowne certyfikaty i są bezpieczne.

Outsourcing usług sprzątających sprawia, że możesz spokojnie zająć się innymi czynnościami związanymi z prowadzeniem swojego żłobka lub przedszkola, nie martwiąc się np. o problemy kadrowe, zakup sprzętu i preparatów i wysokimi kosztami. Jeśli prowadzisz żłobek lub przedszkole na terenie Warszawy, skontaktuj się z nami!

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz.

arians-online-removebg-preview