508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Oferta firmy sprzątającej Arians

Nasza firma sprzątająca szczyci się najwyższą jakością oferowanych usług i doświadczeniem w branży. Zapewniamy szeroki zakres usług sprzątania na terenie Warszawy. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy są odpowiednio przygotowywani i szkoleni. Podchodzą oni do swojej pracy z najwyższym zaangażowaniem, działając starannie i dyskretnie. Pozostajemy do dyspozycji nie tylko klientów indywidualnych, ale również wielkich korporacji, posiadających swoje biura w całej Warszawie i okolicach. Chętnie zaprowadzimy porządek w każdym miejscu pracy, mieszkaniu czy miejscu użytku publicznego. Działamy sprawnie, dyskretnie, dostosowujemy się do potrzeb osób zainteresowanych naszymi usługami. W pełni rozumiemy oczekiwania, jesteśmy elastyczni i sprzątamy w dogodnych porach. Mamy specjalnie opracowane techniki i metody sprzątania, dysponujemy specjalistycznym sprzętem i chemią profesjonalną.

Zakres usług sprzątania – Warszawa

Oferta firmy sprzątającej Arians jest bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać różnym zadaniom i specyficznym zleceniom. Od lat świadczymy swoje usługi na terenie Warszawy i okolic.

  • Sprzątamy kompleksowo biura.
  • Utrzymujemy porządek przy pomocy profesjonalnych maszyn w wielkopowierzchniowych przestrzeniach takich jak magazyny, parkingi, hale sportowe, banki, restauracje itd.
  • Przeszkolony personel sprząta placówki medyczne z użyciem specjalistycznych detergentów.
  • Sprzątamy standardowo oraz generalnie domy i mieszkania.
  • Wprowadzamy ład po budowie, gdzie oferujemy wywóz gruzu i odpadów po remoncie. Nasza ekipa wyposażona w specjalistyczny sprzęt upora się z każdym bałaganem.
  • Oferujemy pranie wykładzin w prywatnych domach, mieszkaniach, a także w biurach.
  • Sprzątamy żłobki i przedszkola, gdzie jak wiadomo czystość jest niezbędna, by miejsca te nie stały się siedliskiem zarazków i bakterii. 
  • Sprzątamy wielkie powierzchnie handlowe, tak by nie przeszkadzać klientom w zakupach.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm, rzetelność i terminowość.