Usługi sprzątania Warszawa Bielany

Firma Arians oferuje swoje usługi sprzątania w Warszawie na Bielanach oraz w innych dzielnicach stolicy Polski. Od lat wspieramy najbardziej wymagających klientów indywidualnych i biznesowych w utrzymaniu porządku i higieny w biurach, mieszkaniach oraz w innych przestrzeniach. Nad wszystkim czuwa zespół doświadczonych specjalistów z odpowiednim przygotowaniem merytorycznym i sprzętowym. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty sprzątania.

Sprzątanie biur w Warszawie – Bielany

Jedną z podstawowych usług oferowanych przez Arians jest sprzątanie biur w Warszawie na Bielanach. Dbamy o to, by zapewnić pracownikom czystość, komfort pracy i bezpieczeństwo. Na co dzień przeprowadzamy podstawowe zabiegi w tym: sprzątanie powierzchni biurek, opróżnianie koszy czy też odkurzanie wykładzin i mycie podłóg, a także sprzątanie toalet i pomieszczeń socjalnych. Regularnie wycieramy kurz z trudno dostępnych miejsc oraz myjemy oświetlenie i grzejniki. Oferta skierowana jest zarówno do właścicieli i administratorów dużych biurowców, jak i mniejszych firm zlokalizowanych na warszawskich Bielanach. Każdorazowo zakres współpracy i wycena ustalane są indywidualnie.

Sprzątanie mieszkań w Warszawie – Bielany

Specjalizujemy się również w sprzątaniu mieszkań w Warszawie na Bielanach. Prowadzimy ciągłą usługę sprzątania standardowego oraz cykliczne sprzątanie gruntowne, w zależności od potrzeb naszych klientów. Zespół Arians z powodzeniem zadba o czystość mieszkań, apartamentów, a także domów jednorodzinnych. Ustal z nami dogodną porę do sprzątania, a także szczegółowy zakres współpracy. W odpowiedzi otrzymasz indywidualną wycenę i gwarancję profesjonalnie wykonanej usługi, która spełni najwyższe standardy rynkowe. Właśnie dlatego klienci zostają z nami na lata, a wielu z Was trafia do nas bezpośrednio z polecenia.

Profesjonalny sprzęt i bezpieczne środki

W codziennej pracy specjaliści Arians korzystają tylko z profesjonalnego sprzętu do sprzątania o bardzo dobrym stanie technicznym. Ponadto każdy pracownik przechodzi szkolenie w zakresie bezpiecznego użytkowania sprzętu. Dzięki temu sprzątanie jest nie tylko wydajne, ale również nie powoduje zagrożenia dla mienia klientów, a także naszych pracowników. Podczas pielęgnacji wykorzystywane są atestowane i wielokrotnie sprawdzane środki chemiczne. Dzięki temu z powodzeniem możemy stosować je również w żłobkach i przedszkolach, a także w placówkach medycznych. W ofercie posiadamy również sprzątanie przestrzeni handlowych, sprzątanie po remoncie czy też pranie wykładzin i mycie podłóg metodami mechanicznymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym przedstawicielem. Przygotujemy propozycję współpracy.