508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Usługi sprzątania Warszawa Praga-Południe

Nasza firma od lat świadczy profesjonalne usługi sprzątające w Warszawie. Jesteśmy zaufanym partnerem nawet dla najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, biznesowymi, jak i instytucjonalnymi. Nad jakością wykonanej usługi czuwają doświadczeni specjaliści, a jej zakres dostosowywany jest do realnych potrzeb klienta. Właśnie dlatego jesteśmy polecaną firmą sprzątającą w Warszawie na Pradze Południe.

Sprzątanie przedszkola – Praga-Południe

Wykonujemy profesjonalne usługi utrzymania czystości w przedszkolach, żłobkach i innych placówkach opieki nad dziećmi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dbałość o higieniczne warunki to wyzwanie, przed którym staje każdy właściciel takiego obiektu. Wysokie standardy w zakresie czystości przekładają się na większe bezpieczeństwo dzieci i ich opiekunów, a także na spokój rodziców. Zadbamy o higienę i czystość w przedszkolnej sali zabaw, w pomieszczeniach socjalnych i łazienkach, a także na stołówce i w ciągach komunikacyjnych. Sprawdź naszą ofertą sprzątania przedszkoli na Pradze-Południe.

Sprzątanie mieszkań w Warszawie – Praga-Południe

Specjaliści Arians wykonują również zlecenia na rzecz klientów indywidualnych. Oferujemy sprzątanie mieszkań w Warszawie na Pradze. Dotyczy to mieszkań, apartamentów i domów. W zakresie współpracy znajduje się dbałość o czystość w pomieszczeniach mieszkalnych: pokojach, sypialniach, przedpokoju, kuchni i łazience. Zakres współpracy dostosowywany jest do Twoich potrzeb. Podstawowy podział prac dzieli się na sprzątanie standardowe oraz generalne, które wykonywane jest zazwyczaj w większych odstępach czasu. Szczegółowy zakres warunków współpracy poznasz po kontakcie z naszym przedstawicielem. Wybierz nas – postaw na wygodne i efektywne sprzątanie.

Sprzątanie biur w Warszawie – Praga Południe

W szerokiej ofercie posiadamy również profesjonalne sprzątanie biur w Warszawie na Pradze Południe. Dzięki temu przestrzeń biurowa będzie bardziej zadbana i higieniczna. Przełoży się to na wzrost efektywności pracowników oraz ich bezpieczeństwo. Standardowa oferta dotycząca sprzątania przestrzeni biurowych obejmuje m.in.:

  • codzienne sprzątanie wykładzin, powierzchni biurek, półek i szaf;
  • mycie podłogi;
  • regularne opróżnianie koszy;
  • okresowe wycieranie kurzu z miejsc usytuowanych wysoko;
  • regularne sprzątanie WC i pomieszczeń socjalnych;
  • wycieranie grzejników, lamp i innych elementów;
  • i inne.

Szczegółowy harmonogram i zakres współpracy ustalane są w sposób indywidualny z klientem. Współpracujemy zarówno z właścicielami lub administratorami małych biur, jak i z operatorami większych biurowców.

Profesjonalny sprzęt i doświadczenie

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem, które gwarantują najwyższą jakość wykonanych usług. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu otrzymania indywidualnej oferty. Weźmiemy pod uwagę Twoje potrzeby i oczekiwania.