508 207 476
Warszawa
Polska
Warszawa
Łódź
UKRAINE
Kijów
Winnica
Niemcy
Berlin
Gwarancja bezpieczeństwa - 1 mln zł OC

Usługi sprzątania Warszawa Targówek

Firma Arians to zespół profesjonalistów i specjalistów w zakresie dbania o porządek i higienę w obiektach mieszkalnych oraz biznesowych. W swojej ofercie posiadamy również sprzątanie w Warszawie na Targówku. Nad jakością wykonywanej pracy czuwa zespół doświadczonych ekspertów, a pracownicy mają do dyspozycji nowy sprzęt i atestowane środki chemiczne. Każde zlecenie wykonujemy z należytą starannością i zaangażowaniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzątania na Targówku.

Sprzątanie mieszkań w Warszawie – Targówek

Jedną z podstawowych usług w naszej ofercie jest sprzątanie mieszkań, którą realizujemy m.in. w Warszawie na Targówku. Współpracujemy z właścicielami mieszkań, apartamentów oraz domów jedno- i wielorodzinnych. Wykonujemy zlecenia w trybie ciągłym, które obejmują regularne sprzątanie standardowe oraz rzadsze sprzątanie generalne. Skalę współpracy oraz jej częstotliwość dostosowujemy do potrzeb i preferencji naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną i terminową usługę, dzięki czemu każdego dnia będziesz wracać do posprzątanego i higienicznego domu. Wpłynie to korzystnie na Twoje codzienne samopoczucie i efektywność. Dzięki nam sprzątanie mieszkań na Targówku będzie jeszcze wygodniejsze.

Sprzątanie biur na warszawskim Targówku

Przygotowaliśmy także ofertę dla klientów biznesowych. Na co dzień realizujemy zadania z zakresu sprzątania biur na warszawskim Targówku oraz w innych dzielnicach miasta. Współpracujemy zarówno z dużymi podmiotami gospodarczymi, jak i właścicielami mniejszych firm. Skalę i rodzaj współpracy ustalamy indywidualnie, a po poznaniu Twoich potrzeb przedstawiamy ofertę cenową. Chcemy, aby każdy klient traktowany był indywidualnie, dlatego nasze propozycje są szyte na miarę. Poza biurami, odpowiadamy również za utrzymanie czystości w szkołach i żłobkach, placówkach medycznych oraz w przestrzeniach handlowych. Wykonujemy pranie wykładzin, mycie mechaniczne podłóg czy też sprzątania po remoncie. Skontaktuj się z nami i nie martw się o bałagan.

Profesjonalizm od A do Z

Zależy nam na tym, aby nasze usługi charakteryzowały się pełnym profesjonalizmem. Utrzymanie wysokiego standardu obsługi klientów sprawia, że pozostają z nami na lata. Podczas wykonywania prac nasi specjaliści korzystają tylko z pełni sprawnych i profesjonalnych urządzeń, a także atestowanych i sprawdzanych środków czystości. Są bezpieczne zarówno dla naszej załogi, jak i klientów. Ponadto zapewniamy ciągłość wykonywania zlecenia. Duża załoga sprawia, że nie jest straszny nam okres urlopowy.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem i sprawdzenia oferty sprzątania na Targówku.